niedziela, 26 grudnia 2010

1 metamorfoza :P

..honey.._

PRZED:
Moim zdaniem włosy nie  pasują do całęj reszty , makijaż był zbyt nudny.
po :



Zmieniłam ci fryzurę, oczy delikatnie podkreśiłam białą i czarną kredką, stawiając na styl fashion.
Następnie przy białej kredcę lekko pomalowałam białym cieniem do oczu.
Wyżej, przy czarnej kredce użyłam ciemnego,brązowego cienia.
Na górze dodałąm jeszcze trochę białego cieniu, co dało idealny makijaż. :D

girl750

witajcie.
Zdecydowałam sie na założenie bloga z metamorfozami. :d
jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt w profilu- girl750.

Proszę również o dodawanie sie do obserwatorów.
Pilnie poszukuję współpracowników.
pozdrawiam.